Bes Kallaku “zgjeron anekset pa leje në Bashki”, reagon Doktori i VIP-ave: A ke ndonjë… (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku “zgjeron anekset pa leje në Bashki”, reagon Doktori i VIP-ave: A ke ndonjë… (FOTO)

Bes Kallaku “zgjeron anekset pa leje në Bashki”, reagon Doktori i VIP-ave: A ke ndonjë… (FOTO)

Është një nga aktorët më të preferuar për publikun shqiptar dhe kjo falë batutave të tij të humorit që janë të veçanta në llojin e tyre.

Jo vetëm në skenë, por Bes Kallaku na ka treguar me postimet e tij në Instagram, momente dhe batuta që të bëjnë të qeshësh pafund.

Së fundmi, Besi ka postuar një foto teksa shihet të jetë në super formë nga palestra ndërsa si mbishkrim ka shkruar: “Zgjerim aneksesh pa leje në bashki”.

Në këtë foto nuk ka munguar edhe komenti i doktorit të Vip-ave, Skerdi Faria i cili i shkruan Besit: “A ke naj dhom edhe për mu o Lokuuu??”.