Merr fund miqësia midis çifteve Besi-Xhensila dhe Drilona-Kristian?! Çfarë po ndodh mes tyre… – AlpeGossip
Merr fund miqësia midis çifteve Besi-Xhensila dhe Drilona-Kristian?! Çfarë po ndodh mes tyre…

Merr fund miqësia midis çifteve Besi-Xhensila dhe Drilona-Kristian?! Çfarë po ndodh mes tyre…

Një tjetër miqësi e prishur në rradhët e vipave. Këtë herë bëhet fjalë për miqësinë e ngushtë midis dy çifteve, Besi-Xhensila dhe Kristian-Drilona.

Ata shiheshin kudo bashkë, madje djali i Kristian dhe Drilonës ka qenë pjesë e videoklipit të Bes Kallakut, “Skifterat”.

Së fundmi është parë që dy çiftet nuk frekuentojnë të njëtat vende si më parë dhe nuk postojnë më foto në Instagram.

Ende nuk dihen se cilat janë arsyet se pse ata nuk flasin më me njëri-tjetrin, por detaji që të lë të kuptosh që ata nuk janë më miq është se prej kohësh ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.