“TËRBON RRJETIN”/ Dafina Zeqiri kërcen “twerk” në kuzhinë (VIDEO) – AlpeGossip
“TËRBON RRJETIN”/ Dafina Zeqiri kërcen “twerk” në kuzhinë (VIDEO)

“TËRBON RRJETIN”/ Dafina Zeqiri kërcen “twerk” në kuzhinë (VIDEO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme të industrisë muzikore.

Ajo dallohet për karakterin pa komplekse dhe stilin e saj të veçant në “look”.Ajo kosiderohet si femra më seksi e showbizit shqiptar duke pasur disa forma të shkëlqyera fizike.

Dafina është shumë aktive në rrjetin social Instagram ,ajo ka publikuar një video ku shihet duke kërcyer “twerk” në kuzhinë.