Kejvina nuk është më BJONDE. Velina e Xingut do t’jua heqi trurin me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina nuk është më BJONDE. Velina e Xingut do t’jua heqi trurin me pamjen e re (FOTO)

Kejvina nuk është më BJONDE. Velina e Xingut do t’jua heqi trurin me pamjen e re (FOTO)

Kejvina Kthella mori famë të madhe pas daljes së parë në “Xing me Ermalin” dhe që prej asaj dite është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale.

E keni parë gjithmonë bjonde, me flokët e gjatë të cilat në të shumtën e rasteve i mban onde.

Por për herë të parë Kejvina ka ndryshuar komplet pamjen. Jo vetëm që i ka prerë flokët, por u ka ndryshuar edhe ngjyrën.

Në foton e saj të fundit velina i ka habitur të gjithë duke u shfaqur me flokët gri teksa pozon e veshur me një body ku në pasqyrë i duken të pasmet bombastike.