Pas fejesës, Stresi LË hashashin për FËMIJËN që pritet të vijë në jetë (FOTO) – AlpeGossip
Pas fejesës, Stresi LË hashashin për FËMIJËN që pritet të vijë në jetë (FOTO)

Pas fejesës, Stresi LË hashashin për FËMIJËN që pritet të vijë në jetë (FOTO)

Stresi është një nga reperët e njohur shqiptar, i cili është shumë aktiv në tregun muzikor dhe këngët e tij kthehen menjëherë në hite. Siç dihet ai prej muajsh ka shpallur fejesën e tij me partneren që quhet Keisi dhe çifti pritet që shumë shpejt të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Së fundmi reperi u bë pjesë e pyetësorit të famshëm në Instagram dhe fansat e tij kishin mundësi që t’i bënin pyetje të ndryshme. Një nga ndjekësit e ka pyetur Stresin se kur ka ndërmend të lej hashashin, pasi siç dihet ai është një konsumues i rregullt i tij.

Këngëtari ka zbuluar se ka ndërmend të heq dorë nga pirja e hashashit në momentin që do të bëhet prind. Nuk dihet nëse Keisi është në pritje të ëmbël, por me siguri në momentin që do të bëhet baba, Stresi do e mbaj fjalën e tij.