‘Marrëdhënie seksuale sa më shumë’: Robert Berisha vë në siklet Roza Latin me përgjigjen e tij (FOTO) – AlpeGossip
‘Marrëdhënie seksuale sa më shumë’: Robert Berisha vë në siklet Roza Latin me përgjigjen e tij (FOTO)

‘Marrëdhënie seksuale sa më shumë’: Robert Berisha vë në siklet Roza Latin me përgjigjen e tij (FOTO)

Muzikanti Robert Berisha, njihet si një nga meshkujt me trupin më të hatashëm në showbiz-in shqiptar.

Bashkëshorti i Nora Istrefit vazhdimisht i lë të gjithë me gojë hapur me fotot në rrjetet sociale ku tregon trupin e tij muskuloz dhe sesi ia del të qëndrojë në formë kaq të mirë, e ka rrëfyer së fundmi në emsionin “Why Not” të Roza Latit.

 

“Unë mendoj që është gjenetika dhe mënyra ime e jetesës. Ushqimi, palestra, seks sa më shumë, ujë sa më shumë dhe gjumë pasdite.”-u shpreh Berisha.

“Është sport zemër!”- tha fillimisht moderatorja Lati, e më pas mbuloi fytyrën me bllokun e shënimeve.