Big Mama çdo ditë e më në formë, si modele rrugëve të Turqisë (FOTO) – AlpeGossip
Big Mama çdo ditë e më në formë, si modele rrugëve të Turqisë (FOTO)

Big Mama çdo ditë e më në formë, si modele rrugëve të Turqisë (FOTO)

Big Mama dikur kritikohej për mbipeshën, ndërsa sot hyn në mesin e këngëtareve më të komentuara.Big Mama madje pas zvogëlimit të lukthit, që e kthej atë në top formë, i ka vënë vetës epitetin si Sexy Mama.

Këngëtarja dhe prezantuesja së fundmi është duke qëndruar në Turqi, ku është duke realizuar një storjë të emisionit të saj që ka nisur, por ajo që bie në sy është trupi i saj i tonifikuar. Ndryshim ky tejet i madh prej kohës që kur nisi karrierën muzikore.