Njihuni me çiftin që paguhet për të bërë seks në hotele të ndryshme (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me çiftin që paguhet për të bërë seks në hotele të ndryshme (FOTO)

Njihuni me çiftin që paguhet për të bërë seks në hotele të ndryshme (FOTO)

Një çift nga Australia ka gjetur një mënyrë fantastike për të bërë para.

Çifti është paguar për të vizituar hotele luksoze dhe për të shkruar për përvojat e tyre intime në secilën prej tyre.

Jessica D’Argent, 23 vjeç, dhe i dashuri i saj Justin Engelke, 26 vjeç, fituan një konkurs të shpallur nga një faqe e quajtur Places of Intimacy (Vendet e Intimitetit).

Ata duhej që të shkonin në hotele të ndyshme dhe të shkuanin për këtë faqe përvojat e tyre intime në këto vende.

Ata kaluan 14 netë në hotelet Boutique në Sydney, Melbourne, Byron Bay dhe Tasmania ku për secilin prej tyre çifti shkoi përshtypjet se si ja kishin kaluar në këto hotele duke bërë seks.