TRANSPARENTE DHE SENSUALE/ Elvana Gjata ngre temperaturat me fotot e fundit – AlpeGossip
TRANSPARENTE DHE SENSUALE/ Elvana Gjata ngre temperaturat me fotot e fundit

TRANSPARENTE DHE SENSUALE/ Elvana Gjata ngre temperaturat me fotot e fundit

Këngëtarja Elvana Gjata ka ndezur rrjetin me poza provokuese në rrjetet sociale.

Artistja pozoi në një kolltuk e veshur me të brendshme dhe jumpsuit transparent që i vendoste në pah format e saj trupore, Elvana Gjata realizoi fotot seksi përpara koncertit të saj në Dortmund dhe duket se ka qenë veshja e zgjedhur skenike.