Irma Libohova ‘Shën Valentin’ të parë pa bashkëshortin, mban premtimin e dhënë ndaj tij! – AlpeGossip
Irma Libohova ‘Shën Valentin’ të parë pa bashkëshortin, mban premtimin e dhënë ndaj tij!

Irma Libohova ‘Shën Valentin’ të parë pa bashkëshortin, mban premtimin e dhënë ndaj tij!

E qeshur dhe mjaft e lumtur këngëtarja Irma Libohova ka publikuar një video në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet duke i kënduar borës që është duke rënë dhe gjithashtu përmend edhe festën e të dashuruarve Shën Valentinin.
Ky ishte “Shën Valentini” i parë që Irma kalon pa bashkëshortin, i cili ka ndërruar jetë rreth 1 vit më parë, ndërkohë që i ka kërkuar të mos e ndalojë asnjëherë këngën.

🙋‍♀️💑⛷🌨🌨⛄

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova) on