Nëna e Rita Orës i bën një koment interesant Granit Xhakës – AlpeGossip
Nëna e Rita Orës i bën një koment interesant Granit Xhakës

Nëna e Rita Orës i bën një koment interesant Granit Xhakës

Vera Ora, nëna e Rita Orës e ka komentuar Granit Xhakën pas fitores historike ndaj Serbisë.

Nëna e këngëtares me famë botërore që nga mbrëmë do ta pëlqejë më shumë futbollin dhe kjo fal Granit Xhakës.

“Ju keni bërë që unë ta pëlqejë tani futbollin” i ka shkruar Vera, Granitit.

Pas dy golave  të realizuar mbrëmë, Rita Ora ka filluar t’i ndjekë në Instagram Xhakën e Shaqirin.