DITËLINDJA E RENE/ Ja pamjet nga festa e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJA E RENE/ Ja pamjet nga festa e veçantë (FOTO)

DITËLINDJA E RENE/ Ja pamjet nga festa e veçantë (FOTO)

Ditën e sotme, vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit,  feston sot ditëlindjen. Dyshja e këngëtarëve kanë vendosur të organizojnë një festë mjaft të veçantë për vogëlushen e tyre. Në një ambient të hapur, me shoqe e shokë të vegjël, Renee duket mjaft e lumtur.

Nga pamjet duket se vogëlushja ka marrë dhuratë një veturë lodër të cilën e provoi buzë pishinës së shtëpisë.

Prezent në ditëlindje është edhe miku dhe dizajneri i Norës, Valdrin Sahiti dhe vajza e tij, Bella.