“ZJARR FARE”/ Dorina Mema tregon TRUPIN e saj plot muskuj dhe është e parezistueshme (FOTO) – AlpeGossip
“ZJARR FARE”/ Dorina Mema tregon TRUPIN e saj plot muskuj dhe është e parezistueshme (FOTO)

“ZJARR FARE”/ Dorina Mema tregon TRUPIN e saj plot muskuj dhe është e parezistueshme (FOTO)

Dorina Mema është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pas ushtrimeve e mbuluar me djers dhe teksa po pinte ujë.

“E butë, e pastër, e hidratuar” kishte shkruar Dorina në këto foto.