Lori Hoxha provokon me dekoltenë e hapur, komenti i Sarës befason të gjithë – AlpeGossip
Lori Hoxha provokon me dekoltenë e hapur, komenti i Sarës befason të gjithë

Lori Hoxha provokon me dekoltenë e hapur, komenti i Sarës befason të gjithë

Lori Hoxha njihet si një ndër vajzat më me stil në Shqipëri, prandaj edhe Instagrami i saj është shumë i ndjekur dhe shpeshherë fashion blogger-ja është kthyer në frymëzim me kombinimet që bën në veshje.

Këtë herë me foton e fundit të postuar në Instagram, Lori ka treguar një anë tjetër të saj, atë provokuese.

E veshur me xhinse dhe një bluzë me dekolte të hapur që i tregon gjoksin, Lori duket shumë seksi teksa në përshkrimin e fotos flet për varëset që ka vendosur.

“Në fakt mendjen tek varëset e kemi”, i shkruan Sara, komenti i të cilës ka tërhequr shumë vëmendjen dhe ka bërë Lorin për të qeshur.