Majlinda Bregun nuk e keni parë asnjëherë kështu, shfaqet me barkun jashtë (VIDEO) – AlpeGossip
Majlinda Bregun nuk e keni parë asnjëherë kështu, shfaqet me barkun jashtë (VIDEO)

Majlinda Bregun nuk e keni parë asnjëherë kështu, shfaqet me barkun jashtë (VIDEO)

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike Majlinda Bregu, Kejda është bërë paksa nostalgjike, pasi ka publikuar video kur ajo ka qenë e vogël dhe e kishte mamanë vetëm për vete.

Në “Instastorie” Kejda ka postuar dy video kur ajo ka qenë e vogël dhe ishte së bashku me të ëmën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në njërën video ajo shkruan: “2004 kur e kisha mamin për vete”.

Por ajo çfarë bie në sy është veshja e ish-deputetes së PD-së, e cila shfaqet e veshur me një palë xhinse, bluzë që i nxjerr barkun jashtë dhe një xhup lëkure.