U martua me miliarderin maqedonas, Adelina Tahiri sapo pranoi se është shtatzënë. Zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO) – AlpeGossip
U martua me miliarderin maqedonas, Adelina Tahiri sapo pranoi se është shtatzënë. Zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO)

U martua me miliarderin maqedonas, Adelina Tahiri sapo pranoi se është shtatzënë. Zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO)

Pas martesës me miliarderin maqedonas, Adelina Tahiri u përflol për një shtatzëni të mundshme. Dyshja asnjëherë më parë nuk mohuan këto fjalë por as nuk i pranuan. Së fundmi ajo vetë ka pranuar se së shpejti do te bëhet mami dhe ka treguar se është në pritje të një djali.

“Është djalë”, shkruan Adelina, teksa e shoqëron me një ’emoji’ (ikonë) engjëlli. Ne nuk na ngelet gjë tjetër veçse t’i themi Adelinës: Urime!