“KAM TRE KUNATA DHE…”/ Rudina Dembacaj zbulon sa romantik është Mark Marku (FOTO) – AlpeGossip
“KAM TRE KUNATA DHE…”/ Rudina Dembacaj zbulon sa romantik është Mark Marku (FOTO)

“KAM TRE KUNATA DHE…”/ Rudina Dembacaj zbulon sa romantik është Mark Marku (FOTO)

Ajo është një ndër aktoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e saj të drejtpërdrejtë. Është fjala për Rudina Dembacajn, e cila herë pas here ndan momente nga jeta e saj dhe së fundmi i  është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj.

Ajo ka zbuluar se çfarë gjesti romantik ka bërë së fundmi Marku për të. Aktorja theksoi se ai i shkruan “Të dua” sa herë nuk janë afër fizikisht, e shoqëron ku do ajo, i qëndron pranë, kërcen, gatuan dhe argëtohet me të.

“Kam 3 kunata dhe...”/ Rudina Dembacaj zbulon sa romantik

“Më shkruan “Të dua” kur nuk jemi afër fizikisht, çdo ditë. Më shoqëron në çdo gjë që kam qejf. Më rri pranë në çdo shqetësim, sado i vogël apo jo.

Kërcen me mua. Gatuan me mua. Pi verë me mua. Sot më përshëndeti me këngën që po vë në sfond