PAS SHUMË DEBATESH/ Iliri surprizon Einxhelin dhe askush nuk e priste – AlpeGossip
PAS SHUMË DEBATESH/ Iliri surprizon Einxhelin dhe askush nuk e priste

PAS SHUMË DEBATESH/ Iliri surprizon Einxhelin dhe askush nuk e priste

Banorët e “Big Brother VIP” kanë bërë disa dhurata për njëri-tjetrin me rastin e Krishtlindjeve. Siç askush nuk e priste, Iliri ka surprizuar Einxhelin.

Ai i ka dhuruar një filxhan të madh, shoqëruar nga një kartolinë ku shkruhet “Suksese në karrierë”.

Einxhel është gëzuar shumë nga kjo surprizë, e cila simbolizon se raporti mes tyre do jetë më i mirë në vijim. Kujtojmë se moderatorja dhe Iliri kanë pasur disa përplasje të ashpra bashkë.