Motrat Kardashian-Jenner fusin në ‘SHERR’ motrat Vjollca. Shihni komentet e Marinës dhe Luanës në publik (FOTO) – AlpeGossip
Motrat Kardashian-Jenner fusin në ‘SHERR’ motrat Vjollca. Shihni komentet e Marinës dhe Luanës në publik (FOTO)

Motrat Kardashian-Jenner fusin në ‘SHERR’ motrat Vjollca. Shihni komentet e Marinës dhe Luanës në publik (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar Kylie Jenner prezantoi bashkëpunimin e ri me motren e saj, Kourtney Kardashian.Bëhet fjalë për një linjë të re produktesh kozmetike. Por si gjithnjë edhe yjet shqiptarë kanë një koment për të famshmit Hollywood-ianë. Këtë herë ishte Luana Vjollca ajo që ka komentuar foton e Jenner në Instgaram.
“Unë dhe Lira”, shkruan Luana duke bere ‘tag’ motrën e saj të madhe, teksa Marina i kundërpërgjigjet me disa ‘emoji’ të cilat tregojnë se e ka bërë me nerva. Kjo xhelozi e Marinës dhe anasjelltas është bërë thuajse e përditshme me komentet e fotot e tyre. Por Luana nuk ka ndalur dhe i ka shpjeguar se e shkruajti meqenëse bëhet fjalë për motrën e madhe, në rastin e Vjollcave, Lira dhe për motrën e vogël që i bie të jetë ajo.