Me KËMBËT ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu PROVOKON me pozat seksi (FOTO) - AlpeGossip
Me KËMBËT ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu PROVOKON me pozat seksi (FOTO)

Me KËMBËT ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu PROVOKON me pozat seksi (FOTO)

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu prej disa javësh ka nisur pushimet dhe ka vizituar disa nga vendet më atraktive në Evropë dhe jo vetëm. Ajo nuk ka ngurruar që pushimet luksoze t’i ndaj edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Pak më parë Alketa ka treguar se së fundmi ka zgjedhur që të kalojë disa ditë në Sardenje të Italisë një nga destinacionet më të vizituara nga VIP-at shqiptar. Moderatorja e ‘Dance with me’ ka publikuar pak më parë një foto shumë seksi.

Ajo shfaqet e ulur në një jaht luksoz, teksa ka ngritur këmbët duke shijuar pamjen e mrekullueshme që i ofron ishulli i njohur. Për këtë foto kanë reaguar edhe ndjekësit, të cilët e kanë komplimetuar atë për fizikun.