U përfol se do të largohej nga "Top Channel"/ Kelvin Kadilli sqaron për herë të parë të vërtetën (FOTO) - AlpeGossip
U përfol se do të largohej nga “Top Channel”/ Kelvin Kadilli sqaron për herë të parë të vërtetën (FOTO)

U përfol se do të largohej nga “Top Channel”/ Kelvin Kadilli sqaron për herë të parë të vërtetën (FOTO)

Ndryshimet televizive kanë ndodhur për sezonin e ri  dhe këtë sezon pati një lëvizje të madhe të moderatorve edhe emisioneve.

Një ndër moderatorët më të preferuar të ekranit shqiptar Kelvin Kadilli u përfolë se nuk do ishte më pjesë e emisionit të Pop Culture në Top Channel. Në lidhje me këtë u diskutuan se shkak ishin zënkat me moderatoren Dojna Mema.

Të dy prenzatuesit nuk konfirmuan as mohuan asnjë lajmë edhe nuk reguan për  portalet.

Mesa duket pritjes i erdhi fundi Kelvi Kadilli ka vendosur ti japi fund thashethemeve duke treguar si qëndron e vërteta. Ai ka publikuar bisedat me portalin “prive”.

Pasi të shihni bisedat do ta kuptoni se e gjitha kjo ka qenë veç për lajmë. Pra qetësohuni se Kelvi do të jetë pjesë e “Pop Culture”