Gazetarja e njohur bëhet nostalgjike, kujton si dukej ajo dhe kolegët e saj para 20 vitesh… (FOTO) – AlpeGossip
Gazetarja e njohur bëhet nostalgjike, kujton si dukej ajo dhe kolegët e saj para 20 vitesh… (FOTO)

Gazetarja e njohur bëhet nostalgjike, kujton si dukej ajo dhe kolegët e saj para 20 vitesh… (FOTO)

Mirela Milori është një prej spikereve me më shumë eksperiencë në studion e lajmeve. Pavarësisht viteve që kanë kaluar Mirela ka ruajtur të njëjtën pamje fizike, madje të njëjtin model flokësh. Gjithmonë me kaçurelat e kapura dhe grimin e lehtë.

Milori ka postuar në “Instagram” disa foto të 20 viteve më parë ku tregon sesi dukeshin ajo dhe shumë prej kolegëve të saj gazetarë.

“Thuhet se 20 vitet e para në televizion janë të vështira”- ka shkruar Mirela bashkangjitur fotove duke dashur të tregojë se pavarësisht viteve dhe eksperiencës, të punuarit në televizion mbetet gjithmonë e vështirë.

It said that first 20 years 📺 are difficult 🙂

A post shared by Mirela Milori (@mirelamilori) on