Albana Osmani “çmend” rrjetin me foton “HOT”, fansat i kundërvihen: Të ka dalë gjoksi sheshit… (FOTO) – AlpeGossip
Albana Osmani “çmend” rrjetin me foton “HOT”, fansat i kundërvihen: Të ka dalë gjoksi sheshit… (FOTO)

Albana Osmani “çmend” rrjetin me foton “HOT”, fansat i kundërvihen: Të ka dalë gjoksi sheshit… (FOTO)

Le të flasin “gojët e liga” Albana.

Moderatorja e njohur, prej vitesh në Top Channel, Albana Osmani shfaqet mjaft seksi në një fotografi të postuar së fundmi në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë një foto ku shfaqet me një dekolte të zbuluar dhe ku ekspozon gjoksin e saj.

Linjat e Albana Osmanit janë vërtetë për tu lavdëruar dhe me të vërtetë i ka mahnitur të gjithë në Instagram. Me një trup perfekt, ajo ka se çfarë të tregojë me krenari për miqtë dhe ndjekësit e saj.
Por përveç komenteve të shumta pozitive ku i thonë fjalët më të bukura, nuk mund të mungonin edhe kritikët, të cilët i thonë që është zhveshur dhe i ka dalë gjoksi në shesh…edhe pse me disa gabime drejtshkrimore.