Mendoni se shkojnë mirë?! Florian Agalliu rrëfen zënkat dhe keqkuptimet me Anjeza Majën – AlpeGossip
Mendoni se shkojnë mirë?! Florian Agalliu rrëfen zënkat dhe keqkuptimet me Anjeza Majën

Mendoni se shkojnë mirë?! Florian Agalliu rrëfen zënkat dhe keqkuptimet me Anjeza Majën

Prej disa muajsh Florian Agalliu dhe Anjeza Maja janë duke drejtuar emisionin “Në shtëpinë tonë” në Top Channel.

Sigurisht mes kolegësh ka edhe debate të cilat zakonisht ndodhin për çështje pune. KËtë gjë na ka treguar edhe Flori në intervistën e tij për “Thumb” në Abc Neës.

Moderatori është pyetur nëse ka patur debate me Anjezën për faktin se cili flet më shumë ose më pak, por ai na ka treguar diçka tjetër.

“Të jem i sinqertë ka patur, po jo të tipit ti fole më shumë unë më pak. Në çdo punë ka konflikte për punën ka keqkuptime si të gjithë prezantuesit në të gjithë botën, edhe ne kemi patur tonat.”

Por sigurisht mesa Florin a la të kuptonim këto janë thjesht debate kalimtare.