MOTRAT NË GARË/ Marina dhe Luana sfidojnë njëra-tjetrën me veshjen e puntatës së sotme – AlpeGossip
MOTRAT NË GARË/ Marina dhe Luana sfidojnë njëra-tjetrën me veshjen e puntatës së sotme

MOTRAT NË GARË/ Marina dhe Luana sfidojnë njëra-tjetrën me veshjen e puntatës së sotme

Pak para nisjes së emisioneve “Klanifornia” dhe “Shiko kush luan”, Marina dhe Luana kanë ndarë me fansat veshjet e tyre për puntatën e sotme. Ishte Luana e para ajo që postoi fotot ku shfaqet e veshur me kostum të kuq gjysmë fustan.

Moderatorja dukej shumë e veçantë me këtë veshje dhe mori komplimenta të shumta nga fansat.

Mirëpo duket se dy motrat po sfidojnë njëra tjetrën sot sepse për koiçidencë ose jo, edhe Marina është veshur me të kuqe.

Moderatorja duket shumë elegante e veshur me një xhaketë të kuqe teksa pozon në ambientet e TV Klan. Cila ju pëlqen më shumë?