Sot është një modele super SEKSI, por shikoni si dukej Oriola Marashi kur ishte e vogël (FOTO) – AlpeGossip
Sot është një modele super SEKSI, por shikoni si dukej Oriola Marashi kur ishte e vogël (FOTO)

Sot është një modele super SEKSI, por shikoni si dukej Oriola Marashi kur ishte e vogël (FOTO)

Ajo konsiderohet si një prej femrave më seksi të showbizit shqiptar, e cila i çmend të gjithë me pozat e saj provokuese dhe seksi. Oriola Marashi numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe postimet e saj gjithmonë tërheqin vëmendjen e ndjekësve.

Jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë në poza të nxehta, mirëpo disa minuta më parë Oriola publikoi një foto që askush nuk e priste. Ajo ndau me fansat një foto të vjetër të sajën gjatë fëmijërisë.

Oriola shfaqet me flokët me baluke dhe duke buzëqeshur. Siç e shohim në foto, ajo ka qenë një vogëlushe mjaft e ëmbël, e cila ka ruajtur shumë nga tiparet që ka edhe tani.