E “masakruan” me komente në FOTO ku uronte Iftarin me veshje “provokuese”, reagon Klea Huta… – AlpeGossip
E “masakruan” me komente në FOTO ku uronte Iftarin me veshje “provokuese”, reagon Klea Huta…

E “masakruan” me komente në FOTO ku uronte Iftarin me veshje “provokuese”, reagon Klea Huta…

Klea Huta ditët e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale dhe fotoja e fundit e potuar nga ajo në Instagram, ka hapur mjaft diskutim. Këngëtarja ka qenë e pranishme në një darkë Iftari disa ditë më parë e ftuar nga një mikeshë. Por një detaj nuk u ka pëlqyer ndjekësve të saj, dekolteja e Hutës.

Ata kanë vërshuar në komente por kjo gjë e ka mërzitur Klean dhe ka marrë një vendim. Ajo ka bllokuar komentet e të gjithëve, pasi në vend të pozitivitetit, mori ndjesi negative nga shumë komentues.