BËRI NAMIN NË RRJET/ Binjaku i Andit do jetë konkurrent në Përputhen? – AlpeGossip
BËRI NAMIN NË RRJET/ Binjaku i Andit do jetë konkurrent në Përputhen?

BËRI NAMIN NË RRJET/ Binjaku i Andit do jetë konkurrent në Përputhen?

Pak kohë më parë, ish-konkurrenti i “Përputhen” Andi Artani bëri me dije se ka një vëllai binjak, Ardin dhe e prezantoi atë në Instagram. Menjëherë Ardi u bë i famshëm dhe sot numëron 30 mijë ndjekës në Instagram.

Së fundmi ai ka bërë një bisedë me ndjekësit e tij ku ka treguar pak nga jeta e tij në New York, por nuk ka munguar edhe një përgjigje për “Përputhen”.

Ndjekësit e kanë pyetur edhe se ku e sheh veten pas 5 vitesh dhe përgjigja e tij ishte me nota humori: “Përputhen 6”.

Megjithatë ndjekësit dyshojnë se Ardi do të bëhet konkurrent i “Përputhen 3” njësoj si vëllai i Mevlanit.