MOMENTE INTIME ME FERON/ Ja poza për të cilën Arbenita u pendua dhe e fshiu (FOTO) - AlpeGossip
MOMENTE INTIME ME FERON/ Ja poza për të cilën Arbenita u pendua dhe e fshiu (FOTO)

MOMENTE INTIME ME FERON/ Ja poza për të cilën Arbenita u pendua dhe e fshiu (FOTO)

Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet me kuriozitet të madh nga publiku.

Herë pas here ata janë përfolur për ndarje, por ka mjaftuar një postim në rrjete sociale që Fero dhe Arbenita të hedhin poshtë çdo aludim, duke treguar se janë ende bashkë.

Vetëm pak orë më parë, modelja ndau në InstaStory-n e saj një foto shumë private me partnerin, ku shfaqej duke i drejtuar atij gjuhën.

Kështu, Arbenita tregoi edhe njëherë se është në krahët e Feros, mirëpo duket se është penduar më pas për këtë veprim.