Eva Murati sjell foto nga fëmijëria, nuk do ju besohet sa kafshë mblidhte në shtëpi – AlpeGossip
Eva Murati sjell foto nga fëmijëria, nuk do ju besohet sa kafshë mblidhte në shtëpi

Eva Murati sjell foto nga fëmijëria, nuk do ju besohet sa kafshë mblidhte në shtëpi

Moderatorja e njohur sportive është një nga emrat më aktivë ne rrjetet sociale.

Eva Murati njihet ndryshe dhe si vajza e MEME-ve. Këtë herë në numrin e pafund të postimeve në Instastori ajo ka publikuar dhe disa foto nga fëmijëria.

Ndryshimi i saj është i dukshëm dhe nëse nuk do jua kishte treguar vetë se është pikërisht moderatorja sexy që sot të gjithë adhurojnë, nuk kishit për të zbuluar identitetin e saj.

Me anë të kësaj fotoje Eva ndër të tjera ka treguar dhe dashurinë e madhe për kafshët, një përkujdesje që dhe sot e ka mjaft të theksuar.

Ajo shfaqet me një qen të vogël në dorë.

‘Piku. qeni i 24 që merrja në shtëpi derisa t’i gjeja një familje përsëmbari’ ka shkruar Eva në postimin e saj.

Moderatorja e njohur, partnerja e dajlit të ish deputetes demokrate, Jozefina Topalli ka qenë një fëmiojëi adhurueshëm.