“ZOTI JU RUJT T’GJITHVE…“/ Bes Kallaku i dedikon mesazhin e ëmbël Ajkës – AlpeGossip
“ZOTI JU RUJT T’GJITHVE…“/ Bes Kallaku i dedikon mesazhin e ëmbël Ajkës

“ZOTI JU RUJT T’GJITHVE…“/ Bes Kallaku i dedikon mesazhin e ëmbël Ajkës

Pak ditë më parë Besi dhe Xhensila nisën pushimet e para me vogëlushen e tyre, Ajkën. Çifti ndodhen në jug të vendit dhe nga atje Xhensila postoi një foto ku Besi shfaqej duke e mbajtur Ajkën në krahë teksa babë e bijë vështronin detin.

Sot foton e realizuar nga Xhensila, Besi e ka postuar me një dedikim shumë të ndjerë.

“Zot, a ke kohe 1 minut, vec me te falenderu per gjithcka. Zoti ju rujt t’gjithve”, shkruan Besi.

Kujtojmë që pak javë më parë, Ajka mbushi 1 vjeç dhe për ditëlindje mami e babi e prezantuan për herë të parë me publikun.