ORIOLA PUBLIKON FOTON E NXEHTË NGA PLAZHI/ Komentuesit kapin detajin: Gishtat… – AlpeGossip
ORIOLA PUBLIKON FOTON E NXEHTË NGA PLAZHI/ Komentuesit kapin detajin: Gishtat…

ORIOLA PUBLIKON FOTON E NXEHTË NGA PLAZHI/ Komentuesit kapin detajin: Gishtat…

Oriola Marashi si gjithmonë vjen me poza të nxehta, por kësaj radhe përveç formave të saj të bëshme, komentuesit janë kapur me gishtat e këmbës, që duket se nuk i pëlqejnë aspak.

E veshur me bikini të kuqe, Oriola Marashi si rrallëherë ka ekspozuar gishtërinjtë e këmbës të plota dhe pa sandale. Aq është dashur që ndjekësit të vërshojnë me komente, ku ‘tallen’ me modelen.

“Këto gishtat e kembes katastrof,”- shkruan një ndjekës.

“Gishtat më të mëdhenj se shala jote zemër”– vijon një tjetër.

Por, edhe Oriola nuk ja ka lënë mangut pa i kthyer një përgjigje: “Po normal oj zemër 41 palla kembess”.

ImageImage