“NJË MAMI E FORTË”/ Loredana Zefi emocionon me këtë postim kaq të veçantë (FOTO) – AlpeGossip
“NJË MAMI E FORTË”/ Loredana Zefi emocionon me këtë postim kaq të veçantë (FOTO)

“NJË MAMI E FORTË”/ Loredana Zefi emocionon me këtë postim kaq të veçantë (FOTO)

Prej disa muajsh Mozzik dhe Loredana po përfliten se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Por dyshja e njohur e muzikës nuk ka pranuar kurrë diçka të tillë publikisht edhe pse kanë nënkuptuar se thashethemet janë të vërteta përmes postimeve dedikuar njëri-tjetrit.

Herën e fundit ishte Loredana ajo që uroi partnerin e saj për ditëlindje duke nënkuptuar pritjen e madhe, por pa përmendur një fëmijë por një postim i ditës së sotme nga Loredana na la të kuptonim se do jetë një nënë e fortë dhe do e mbrojë fëmijën e saj, si luanesha, të voglin e saj.

Epo tani presim një konfirmim nga dyshja.