“TI NUK JE SI TË TJERËT”/ Miqtë e familjarët kujtojnë me fjalë të ndjera Dr Florin, 4 vite pas vdekjes (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“TI NUK JE SI TË TJERËT”/ Miqtë e familjarët kujtojnë me fjalë të ndjera Dr Florin, 4 vite pas vdekjes (FOTO+VIDEO)

“TI NUK JE SI TË TJERËT”/ Miqtë e familjarët kujtojnë me fjalë të ndjera Dr Florin, 4 vite pas vdekjes (FOTO+VIDEO)

Si pa kuptuar kanë kaluar 4 vite pa Dr Florin, i cili ndërroi jetë papritur duke lënë pas një boshllëk të madh tek të afërmit e tij.

Sot në përvjetorin e tij të vdekjes nuk kanë lënë pa e kujtuar publikisht edhe familjarët e miqtë e tij të ngushtë. Bashkëshortja e tij Blerina ka kujtuar Dr Florin duke postuar  një foto të tij me dy fëmijët, Kaltrinën dhe Danielin.

“Sot, 4 vjet pa babin! Dashuria e babit do të jetë gjithmonë me ne” – shkruan ajo.

Ndërkohë edhe miqtë e tij, Landi Hysi, Turjan Hysko dhe Aurela Gaçe kanë kujtuar mikun e tyre të zemrës me postimet e dedikuara.