SI KURRË MË PARË/ Anjeza Maja rikthehet në ekran me programin e ri (VIDEO) – AlpeGossip
SI KURRË MË PARË/ Anjeza Maja rikthehet në ekran me programin e ri (VIDEO)

SI KURRË MË PARË/ Anjeza Maja rikthehet në ekran me programin e ri (VIDEO)

Pas largimit nga Top Channel  ishte lajmëruar se Anjeza Maja do të rikthehej me një program të ri.

Dhe pikërisht sot moderatorja e njohur na surprizoi duke njoftuar programin e saj  “E zgjidha”. Ky emision do të ketë në qendër histori të ndryshme shqiptare që në fund marrin një zgjidhje.

“E zgjidha” do të jetë i përjavshëm dhe do të transmetohet në televizionin e kryeministrit Edi Rama “ERTV”.

“Takohemi çdo javë me histori shqiptare. “E zgjidha” është rubrika ime e përjavshme në ERTV shpresoj të më ndiqni dhe sigurisht të bëni share” – shkruan prezantuesja në videon e publikuar në Instagram.

Ndërkohë Anjeza merr pjesë në spektaklin “Dance With Me” krah aktorit Romeo Veshaj.