ËSHTË NJË NDËR REPERET E SUKSESSHME TË MOMENTIT/ Loredana merr vendimin e papritur dhe na habiti (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NJË NDËR REPERET E SUKSESSHME TË MOMENTIT/ Loredana merr vendimin e papritur dhe na habiti (FOTO)

ËSHTË NJË NDËR REPERET E SUKSESSHME TË MOMENTIT/ Loredana merr vendimin e papritur dhe na habiti (FOTO)

Loredana është padyshim një ndër reperet më të suksesshme të momentit. Ajo numëron fansa të shumtë, të cilët janë shqetësuar shumë nga veprimi i saj i fundit.

Reperja është zhdukur nga rrjetet sociale. Ajo ka çaktivizuar llogarinë e saj të Instagramit, pa dhënë asnjë sqarim.

Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet ka nisur një fushatë “Bojkoto Loredanën”, që njerëzit të ndalojnë së dëgjuari muzikën e saj. Kjo fushatë nisi pas deklaratave të çiftit zvicerian. Disa prej fansave mendojnë se kjo mund të jetë arsyeja pse reperja është zhdukur.