“LEXOHET DASHURI”/ Mozzik na përloti me dedikimin emocionues për të bijën (FOTO) – AlpeGossip
“LEXOHET DASHURI”/ Mozzik na përloti me dedikimin emocionues për të bijën (FOTO)

“LEXOHET DASHURI”/ Mozzik na përloti me dedikimin emocionues për të bijën (FOTO)

Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi ka pak ditë që janë bërë prindër për herë të parë dhe të dy po shijojnë në maksimum epitetin e ri.

Reperi është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme me hanën e vogël.Para disa minutash ai ka postuar një foto dhe i ka dedikuar disa fjalë emocionuese të bijës.

“Shkruhet fëmijë..lexohet dashuri”: ishin fjalët e ndjera të reperit.