ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Jonida Vokshi flet për herë të parë për shtatëzaninë (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Jonida Vokshi flet për herë të parë për shtatëzaninë (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Jonida Vokshi flet për herë të parë për shtatëzaninë (FOTO)

Pak ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël dhe se ajo dhe Besnik Krapi shumë shpejt do bëhen prindër.

Fillimisht Jonida preferoi të mos reagonte, por e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake up”, i hodhi poshtë lajmet e shtatzënisë.

Isli e pyeti se si po i shkon shtatzënia dhe Jonida duke qeshur tregoi se kur të ketë diçka do e ndajë vetë me publikun. “Cila shtatzëni? Unë di që kur të kem diçka për të thënë, do ta them vetë”, u përgjigj Jonida.

Burimi:iconstyle.al