Luana e talli në rrjete sociale, Marina e KËRCËNON: Do të të jap një dru të mirë… (FOTO) – AlpeGossip
Luana e talli në rrjete sociale, Marina e KËRCËNON: Do të të jap një dru të mirë… (FOTO)

Luana e talli në rrjete sociale, Marina e KËRCËNON: Do të të jap një dru të mirë… (FOTO)

Marina Vjollca ka festuar ditëlindjen e 28-të sot buzë detit. Pranë moderatores ishte gjysma e saj më e mirë, Luana Vjollca, e cila ka publikuar një foto të këndshme me Marinën.

Megjithatë Luana e ka tepruar disi me shakatë, pasi ka bërë një koment ndaj të cilit, Marina nuk mund të qëndronte indiferente.

“Mu rrit motra mu bë burrë”, shkruan Luana në foton ku shihet buzë detit me Marinën.

Kjo e fundit nuk ka duruar dhe i ka kthyer koment: “Do të të japë vëllai një dru të mirë po futi shalët brenda!”

 

Kaq ka mjaftuar që fansat të shpërthejnë në të qeshura me shakatë e motrave simpatike.