FERO publikon këngën e re me skena të nxehta, fansat “e masakrojnë” keq fare: Si s’të vjen turp… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
FERO publikon këngën e re me skena të nxehta, fansat “e masakrojnë” keq fare: Si s’të vjen turp… (FOTO+VIDEO)

FERO publikon këngën e re me skena të nxehta, fansat “e masakrojnë” keq fare: Si s’të vjen turp… (FOTO+VIDEO)

Fero “i shkretë” s’po gjen rehat!

Fero është një nga reperat më “IN” të momentit dhe këngët e tij të fundit po rezultojnë shumë të suksesshme. Para pak javësh solli “S’ka konkurrencë” me Rinën, ndërkohë që ditën e sotme ka publikuar një tjetër bashkëpunim me Sparks, nën titullin “Mamacita”. Me skena të nxehta, femra dhe me ritme verore, Fero sjell projektin që ai e cilësoi si hitin e verës.

Kjo këngë ishte parashikuar të publikohej ditën e djeshme, por Fero e shtyu me një ditë për faktin se dje filloi Ramazani. Mirëpo kjo nuk u pëlqeu aspak ndjekësve të tij, të cilët e kanë ofenduar në komente, duke i kujtuar që Ramazani është 30 ditë dhe jo vetëm 1 ditë, ndërkohë që në postimin e fundit në Instagram ata i janë kundërvënë duke i thënë “pse publikon këngë të tilla në Ramazan”.

Do reagojë Fero vallë?