DASMAT PËRRALLORE TË 2018/ Shihni 10 vip-at shqiptar që u martuan këtë vit (FOTO) – AlpeGossip
DASMAT PËRRALLORE TË 2018/ Shihni 10 vip-at shqiptar që u martuan këtë vit (FOTO)

DASMAT PËRRALLORE TË 2018/ Shihni 10 vip-at shqiptar që u martuan këtë vit (FOTO)

Kurorëzimi me martesë është një hap i rëndësishëm për secilin prej nesh dhe mesa duket ky vit na “bombardoi” me dasmat përrallore të personazheve të njohura të ekranit.

Dhe jo vetëm yjet botërore por  edhe VIP-at shqiptarë kanë ndarë këtë vit lumturinë e tyre me miqtë, familjarët por gjithashtu edhe me fansat e tyre, duke na dhuruar  kështu pamjet nga dita e tyre e shenjtë

Mund ta themi me plot bindje se ceremonia e tyre është bërë kryefjala e mediave rozë dhe ka marrë vëmendjen e gjithë shqiptare atë ditë. Të gjitha detajet e dasmave u komentuan, nga veshja tek të ftuarit.

Në rubrikën e “2018”, AlpeNews.al ka vendosur t’ju sjellë 10 çiftet e njohura të showbizit shqiptar që u martuan vitin që po lëmë pas.

Afërdita Dreshaj

Jona Spahiu

Sara Hoxha dhe Ledion Liço

Kledi Kadiu

Gjiko dhe Elita Rudi

Eliza Dushku

Vilma Masha

Klejvis Saliaj

Rona Nishliu

Angela Martini

AlpeNews.al