Nuk do ta besoni se si e ka kaluar natën Fraceska Jace (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni se si e ka kaluar natën Fraceska Jace (FOTO+VIDEO)

Nuk do ta besoni se si e ka kaluar natën Fraceska Jace (FOTO+VIDEO)

Modelja shqiptare, Franceska Jace ka disa ditë që është me pushime.

Ajo po udhton sa nga një vend në tjetrin. Kurse nga vendi ekzotik dhe shumë i ngrohtë ajo natën e mbrëmshme e ka kaluar në Francë, përkatësisht në Paris.

Në imazhet e publikuara nga vet Franceska, shohim se ajo po kalonte një natë shumë të këndshme në një bar, ku mikja e saj po festonte ditëlindjen.

Është pothuajse e pabesueshme se sa shpejt po ndryshon lokacion Franceska, ku brenda javës po viziton disa vende.

Videon shikojeni këtu