NË MAKINË DHE DUKE QARË/ Kim Kardashin fotografohet nga paparacët në takimin e parë me Kanye pas deklaratave të bujshme – AlpeGossip
NË MAKINË DHE DUKE QARË/ Kim Kardashin fotografohet nga paparacët në takimin e parë me Kanye pas deklaratave të bujshme

NË MAKINË DHE DUKE QARË/ Kim Kardashin fotografohet nga paparacët në takimin e parë me Kanye pas deklaratave të bujshme

Kim Kardashian dhe Kanye West janë takuar së bashku për herë të parë që nga tubimi i fushatës në Karolinën e Jugut një javë më parë. Kim fluturoi drejt  Cody  të hënën duke u përpjekur të bind Kanye të trajtohet për bipolaritetin.

Ata janë takuar bashkë dhe nga fotografitë e kapura nuk duken të lumtur, madje Kim u pa e përlotur, teksa bisedojnë në një automjet. Fillimisht ata u panë në një restorant dhe si duket kanë vijuar bisedat e tyre në makinë.

Kim and Kanye -- Tearful Reunion

Marriage on the brink: The 39-year-old reality star appeared distressed and cried as she talked to Kanye, 43, in a vehicle following his political campaign rally and Twitter meltdown last week, where he discussed how they once considered having an abortion and hinted she had an affair with rapper Meek Mill, which Kanye has since publicly apologized for

Tense reunion: It is the first time that the married couple have been pictured together since before his disastrous first campaign rally in in North Charleston, South Carolina, after announcing his unlikely bid for presidency

Showing the strain: The pair - who share children North, seven, Saint, four, Chicago, two, and Psalm, one - both looked on edge as they were seen leaving a Wendy's fast-food restaurant in Wyoming where he owns a $14 million ranch

“Ajo është shumë e ndjeshme për gjithçka, dhe gjithashtu e rraskapitur,” tha një burim për revistën People të hënën. “Ndihet shumë e lënduar nga Kanye. Ajo është përpjekur të flasë me të shumë herë dhe ai thjesht e injoron atë. Është e gjitha një situatë e keqe ‘.

Burimi më tej shtoi: ‘Ajo vendosi të fluturonte drejt Cody për të biseduar personalisht me të. Ajo nuk dëshiron të injorohet më. ‘

Javën e kaluar, Kim reagoi për herë të parë në Instagram pas deklaratave të Kanye, duke pranuar se ajo ishte e pafuqishme ndaj problemeve të tij psikologjike, duke e quajtur burrin e saj brilant, të shkëlqyeshëm, por të ndërlikuar.

Ylli i KUWTK tha se ‘fjalët e tij ndonjëherë nuk përputhen me qëllimet e tij’ teksa  Kanye pretendoi se ai ishte ‘duke u përpjekur të shkurorëzohej’ nga Kim pasi ajo u takua me reperin e tij Meek Mill në një hotel. Ai po ashtu ka folur për abortin që kanë menduar për North dhe një sërë çështjesh delikate.

Pas gjithë kësaj që ndodhi, burime pranë dyshes treguan se reperi as nuk dëshironte ta takonte bashkëshorten e tij, por duket se ujërat janë qetësuar.

Në postimin e fundit në Twitter, ai i ka kërkuar falje publike Kim-it dhe e pranoi se e ka lënduar, ndërsa tani e ka kuptuar gabimin.

“Dua t’i kërkoj falje gruas time Kim që e bëra publike diçka që ishte private. Unë nuk e ‘mbulova’ siç ajo më ka ‘mbuluar’. Dua t’i them Kim-it e di që të kam lënduar! Të lutem më fal! Faleminderit që je gjithmonë aty për mua!”- ka shkruar Kanye, i cili gjithashtu ka fshirë deklaratat e publikuara më herët në llogarinë e tij në Twitter.