Ish-deputetja e PD-së i bën vajzës dhuratën më të veçantë, sot është dita e saj – AlpeGossip
Ish-deputetja e PD-së i bën vajzës dhuratën më të veçantë, sot është dita e saj

Ish-deputetja e PD-së i bën vajzës dhuratën më të veçantë, sot është dita e saj

Ish-deputetja e PD-së Albina Deda ka ndarë me të gjithë një urim të vecantë për ditëlindjen e vajzës së saj, Ada. Kjo e fundit është bërë e njohur edhe në fushën e modës.
Ada Deda ka sot ditëlindjen dhe Albina përveç tortës i ka kushtuar dhe disa fjalë të bukura. Dhurata më e çmuar për të është përkushtimi dhe dashuria.

Albina Deda shkruan në Facebook:

19 vjeç vajza ime Ada!
Dhurata ime per ty Ada perveç kesaj torte dhe nje dhurate modeste per ditelindje eshte perkujdesja dhe dashuria e shpirtit, krenaria qe mami te dhuron.

Do jem prane teje e prane jush deri ne frymen e fundit. Qe kur linde dhe çdo dite qe kalon prania jote veç me lumturon!

Gezuar zemer!

Edhe 💯vite te bukura, te bekuara nga Zoti e shume suksese!”

19 vjeç vajza ime Ada!Dhurata ime per ty Ada perveç kesaj torte dhe nje dhurate modeste per ditelindje eshte…

Posted by Albina Deda Gjoci on Sonntag, 18. Februar 2018