ADRIANA MATOSHI NUK DO T’JA DIJË PËR KRITIKAT/ Shfaqet sërish ekstravagante me bark jashtë: Vishem për të vrarë… – AlpeGossip
ADRIANA MATOSHI NUK DO T’JA DIJË PËR KRITIKAT/ Shfaqet sërish ekstravagante me bark jashtë: Vishem për të vrarë…

ADRIANA MATOSHI NUK DO T’JA DIJË PËR KRITIKAT/ Shfaqet sërish ekstravagante me bark jashtë: Vishem për të vrarë…

Adriana Matoshi është një nga emrat më të përfolur në rrjetet sociale.

“Guximi” i deputetes së Kosovës me veshjet jo pak herë është bërë temë diskutimi në mediat rozë. Mirëpo duket se aktroja është “moskokëçarëse” përsa i përket kësaj teme. Adriana Matoshi pavarësisht gjithçkaje vazhdon të shfaqet ekstravagante në Instagram.
Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto veshur me një palë pantallona të gjera në nuanca të ndryshme, dhe një krop tyli të zi, duke ekspozuar barkun.

FOTO

“Gjithmonë vishem për “të vrarë”,-shkruan deputetja krahas postimit.