“GUXOJNË” ME VESHJET/ Bora Zemani dhe Bieta sulo “habisin” me LOOK-un e ri, shfaqen në emision me… “hoodie” – AlpeGossip
“GUXOJNË” ME VESHJET/ Bora Zemani dhe Bieta sulo “habisin” me LOOK-un e ri, shfaqen në emision me… “hoodie”

“GUXOJNË” ME VESHJET/ Bora Zemani dhe Bieta sulo “habisin” me LOOK-un e ri, shfaqen në emision me… “hoodie”

Në çdo dalje televizive moderatoret shqiptare mundohen që në transmetimin e programit të tyre të duken bukur dhe të kuruara deri në detaje.

Ato kanë guxuar me veshjet por këtë herë Bieta Sulo dhe Bora Zemani kanë eksploruar me veshjet e tyre në televizon nga klasike që i kemi parë gjithmonë, ato kanë ndërthurur sportiven me klasike.

Por veshja që ka rënë më shumë në sy që nga fillimi i transmetimit të këtij televizioni e deri më tani ka qënë kombinimi i trikove “hoodie” me pantallona të zeza  i Borës dhe  fund të gjatë dhe me taka kombinimi i Bietës  .

Alpegossip.al ju sjell fotot e Borës dhe Bietës dhe ju lë ju të vendosni se cilës i shkon më shumë dhe kush kombinim ju pëlqen ju?

Bora Zemani

No description available.

Bieta Sulo

No description available.