U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Gold Ag pozon me djalin e tij të porsalindur (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Gold Ag pozon me djalin e tij të porsalindur (FOTO)

U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Gold Ag pozon me djalin e tij të porsalindur (FOTO)

Për herë të parë, Gold Ag ka ndarë një fotografi me djalin e tij të porsalindur. Reperi nuk e zbuloi fytyrën e vogëlushit, por foto shumë e ëmbël mori vëmendjen e të gjithëve.

“Guerili i babit”, ka shkruar Gold Ag.

Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira u bënë prindër për herë të parë më 28 Nëntor.

Lajmin e bukur e dha vetë reperi i cili shkruantE: “Falenderimi i takon Krijuesit te? qiejve dhe toke?s, qe? sot mua dhe nusen time na furnizoi me nje? djale?. O Allah o Zoti im ty te? takon falenderimi, o Zoti im ge?zoj te? gjithe? c?iftet qe? e ke?rkojne? ke?te? dhurate? prej teje. Biri im ti linde ne? nje? dite? te? vec?ante? pe?r mua, por edhe pe?r mbare? popullin shqiptare?. Ne? ke?te? date? gjithmone? e festuam feste?n e flamurit, festuam me? vone? edhe daljen publike te? Ushtrise? C?lirimtare te? Kosove?s. Ne? ke?te? date? lindi nje? njeri i madh qe? fal pushke?s se? tij ti sot linde ne? liri bire?. Djali i babe?s ti erdhe me 28 Ne?ntor ne? dite?lindjen e Adem Jasharit. Emrin te?nd e vendosi edhe data jote, e ge?zofsh emrin GUERIL, e paç she?ndetin dhe jete?n e gjate?, qofsha krenare? me ty e jetofsh i lire? ne? toke?n te?nde djali jem i miri…O Zoti im ti je i vetmi furnizues, mos me? largo nga me?shira jote dhe me? be?j rob falenderues”.