FËRKONI SYTË/ Arbenita po bën namin me FOTON e fundit, por prit! Për kë i ka kunjat? – AlpeGossip
FËRKONI SYTË/ Arbenita po bën namin me FOTON e fundit, por prit! Për kë i ka kunjat?

FËRKONI SYTË/ Arbenita po bën namin me FOTON e fundit, por prit! Për kë i ka kunjat?

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të bukura, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë e saj të dashurisë me reperin Fero.

Shpeshherë ajo poston foto të ndryshme në Instagram, por duhet ta pranojmë se me foton e fundit na la të gjithëve pa fjalë.

Arbenita ka publikuar një foto me bikini, ku ka ekspozuar të pasmet, duke i çuar temperaturat në maksimum.

Mirëpo, ajo që na tërhoqi vëmendjen përveç pozës është fakti se ajo ka zgjedhur të japë disa mesazhe të koduara.

Fillimisht shkroi: Nëse një e përdalë u ndje e shëmtuar, po akoma e shëmtuar je

 

Ndërsa më pas u pendua dhe e zëvendësojë me:

Tani e tutje do shoh pas vetëm për të parë nëse të pasmet e mia janë rritur edhe më shumë

Nuk e dimë ende se më kë e ka inatin modelja, por duket qartazi se diçka do të përcjellë.