TRENDI MË “IN” I MOMENTIT/ Kombinimi i veçantë nga vajzat e showbizzit që do ju bëjë për vete (FOTOT) – AlpeGossip
TRENDI MË “IN” I MOMENTIT/ Kombinimi i veçantë nga vajzat e showbizzit që do ju bëjë për vete (FOTOT)

TRENDI MË “IN” I MOMENTIT/ Kombinimi i veçantë nga vajzat e showbizzit që do ju bëjë për vete (FOTOT)

Të vishemi mirë do të thotë të bëjmë kombinimet e duhura, si në ngjyra dhe në stil. Tani jemi zyrtarisht në dimër dhe trendet e veshjeve ndryshojnë nga viti në vit.

Tashmë në rrjetet sociale është parë një trend i ri, ku pothuajse shumica e vajzave të showbizzit nuk i kanë rezistuar këtij kombinimi dhe trendi që po bën “namin”. Bëhet fjalë për kombinimin e xhaketave me funde të shkurtër, me geta dhe me këpucë ose çizme dimri.

Nëse dhe ju doni të dukeni bukur po aq sa vajzat e showbizzit shqiptar alpegossip.al ju sjell fotot e kombinimit të tyre të cilat do ju duhen në përditshmëri ose mund dhe t’i vishni darkave kur dilni.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.

No description available.

No description available.