Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Shihni si duket Ajola Xoxa (FOTO) – AlpeGossip
Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Shihni si duket Ajola Xoxa (FOTO)

Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Shihni si duket Ajola Xoxa (FOTO)

Çifti i njohur njoftoi para disa javësh se do të bëhen prindër për herë të parë.

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe partnerja e tij Ajola Xoxa u treguan shumë entuziastë me këtë lajm të shumëpritur.

Edhe pse në muajt e fundit të pritjes së ëmbël Ajola nuk i ka kursyer postimet në rrjetet sociale, madje është treguar mjaft produktive me jetën e saj profesionale pas bashkëpunimit me këngëtarët shqiptarë për realizimin e disa klipeve muzikorë.

Tashmë Ajola ka ndarë një foto në profilin e saj në instagram ku mban veshur një fustan të zezë. Ajo duket aq elegante sa pak kush do ta besonte se është në muajin e shtatë të shtatzënisë.